Wivi Eriksson

| Byråledare

wivi@erikssonmedflera.se

Henrik Feldt

| Art Director

 henrik@erikssonmedflera.se

Bo Eriksson

| CD

 bosse@erikssonmedflera.se

Jimmy Jelleryd

| Formgivare

 jimmy@erikssonmedflera.se

Malin Brikell

| Planner

 malin@erikssonmedflera.se

Stefan Marticki

| Webbdesigner

 stefan@erikssonmedflera.se

Stefan Classon

| Projektledare

 stefan.classon@erikssonmedflera.se

Johanna Brink

| Copywriter

 johanna@erikssonmedflera.se

Andreas Jelleryd

| Webbdesigner

 andreas@erikssonmedflera.se

Kontakt

Kontakta oss gärna om ni
också vill bli rika & berömda.
Att anlita oss är enkelt men
kan medföra att ni får extra
mycket att göra i framtiden.